Breaking Bad’in Sevilme Nedenleri

2

Herkesin bildiği gibi bilinen pek çok dizi sitesinde “Breaking Bad” adlı dizi her zaman en üst sıralarda, hele bazılarında aylardır ilk sıradan düşmüyor. Peki bu diziyi bu kadar sevilen yapan, izlenilesi yapan nedir ? Biz Tumblr Türkiye olarak bunu araştırdık ve sizlere Breaking Bad izlemek içinbirkaç sebep sunduk.

Neden Breaking Bad ?

1.Sayısal dersleri ve uğraşları sevmeyen insanlara kimyayı sevdirebiliyor. Birçok insan bundan bahsediyor, insanlar ilginç ve patlamalı şeyleri severler. O zaman kimyayı içinde barındıran bu dizi belki de kimyanın en sevdiğiniz ders haline gelmesine bile sebep olur.

Sayısal ile hiç arası olmayan birine kimyayı sevdirebileği için.

2.Yan karakterlerinin de ana karakterler kadar seveni olduğu bir diziden bahsediyoruz burada. Gerçekten yan karakterlerini sevmemek için bir sebep bulamıyoruz. Arka planda kalmaktansa dizinin yan karakterler ile yürüdüğünü söylemek doğru olur. Bir dizi için yan karakterler önemlidir. Ve Breaking Bad bunu köküne kadar hissettiriyor.

3.Oyuncuların harika oynayış biçimlerinin sizlerde hayranlık uyandıracağını düşünüyoruz.Yetenekleri, yaptıkları roller cidden takdir edilesi. Onların bu güzel oyunculuğu diziyi sitelerde üst sıraya taşıyor.

Günümüzde insanlar sürekli dizi-film izliyor ve kendilerine bu tür uğraşlar buluyorlar. Breaking Bad dizisinde, ister oyuncular olsun ister konu olsun gerçekten ilgi çekici, umuyoruz ki izlediğinizde beğenirsiniz. Bu dizi izleme iç güdüsü günümüzde can sıkılmalarına büyük bir çözüm gibi gözüküyor. Ve bizce de öyle. Canınız mı sıkılıyor ? Aç bir dizi izle. Ama öylesine diziler olmasın bunlar.

Bu yüzden Breaking Bad izledikçe bir şeyler öğrenebileceğiniz pek az diziden bir tanesi.Dizi hakkında pek çok yorum okursanız göreceksiniz ki gerçekten güzel bir dizi.

511 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Liseye yeni geçmiş, bilgisayarı, telefonu ve kitaplarının olduğu bir dünyada yaşamayı tercih eden biriyim. Müzik bölüm şeysinde yazarım. Umuyorum ki Venüs'ten geldiğimi düşünmediniz. Bu bir sır ama ben Venüs'ün gökyüzüyüm.

2 yorum

Leave A Reply