Bizler Şansa Veda Ettik Geri Döner Mi?

0

Her zaman derdim ki insanlara güvenmemeliyim. Canımı daha fazla yakmalarına izin vermemeliyim. Artık ölmek ile eş değer yaşadıkların, hayatın sana getirdikleri. Kimseyi almamalıyım hayatıma. Zamanın geçtiği falan yok geçip giden tek şey ölümler. Biziz geçen giden, geldik gidiyoruz işte bu hayattan. Bir noktadan sonra hayatımızda ki insanların kısır döngülerinden bıktık biz. Kafamızın içinde ki parıltılar sönmeye mecbur tutuldu. Bitsin diye beklediğimiz çocukluğumuzu özlettirdiniz bize yaşattığınız acılar ile. Bizim hayatımız hep arkamızdan konuşup yüzümüze sustu beceremedik, kabullenemedik insanların bizi sevmediği gerçeğini. Gözümüzün görmediği her şey paranoya oldu ve biz sevgiyi, güveni hiç göremedik. Kulaklıklarımızdan beynimize, ruhumuza sadece karanlık değil yaşayıp unutmaya çalıştıklarımız tekrar doldu. Her zerresine kadar hemde.

Gökyüzü bize hep başka baktı. Kötü baktı hep. Yorulduğumuz zaman bizi kurtaracak kimsemiz olmadığı için acımasız baktı gökyüzü bize. Biz hep acılardan kaçtıkça bi adım sonra önümüzü kesti. Bizim içimiz çok yangınlar gördü, bir söndük bin yandık içimiz simsiyah oldu. Sonra siyah siyah kustuk kimimiz beceremedi bileklerini kesmeyi tercih etti.

Bizim anlamlarımız da hep yalın oldu hayatta. Hiçliğin gölgesine saklanmayı öğrendik biz. Cesur olup da  bir şeyler yapamadık. Zaman geçmiyor bizim hayatımızda demir gibi içimizde eriyor. Hayat ile ayrıldık biz. Eğer başka bir yerde görürsek de başımızı çevirip başka bir yöne bakmayı tercih ediyoruz. Bizler şansa da veda ettik sizce döner mi?

225 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik