Benci İnsanlar Topluluğu

0

Onlarca iyi şey yaparsın kimse gıkını dahi çıkarmaz ama tek bir yalnış yaparsın tek bir hata onca iyi şeyi götürür.Sanki adam öldürmüşsünde saklanıyormuşsun gibi herkes üstüne gelir.Sen nasıl yaparsın?çünkü ben insan değilim hata yapamam,Senden beklemezdim çünkü ben mükkemel bir varlığım hata yaptığım an ölürüm.

Bir kerede ben hata yapayım bende insan olayım dedim.Hata yapa yapa öğrenmiyormuyuz bazı şeyleri peki neden ben bu kadar suçlanıyorum? neden herkes üstüme geliyor?Ya neden bu kadar insanin içinde nefes alamıyorum ben.Ya hata yapmaktan doğal bir şey mi var şu dünyada.Ya neden benim sevdiklerim tökezleyip düştüğümde tekme vurup daha çok dibe cekiyor? Ya anlamıyorum,anlayamıyorum insanlar neden böyle?

Sanki kendim için değilde etrafımda ki insanların beklentilerini karşılamak için varım.Sanki ben diye bir şey yokta onlar var gibi.

İnsanlar,insanlarımız ne kadar çok benci olmuş.İnsan bu kadar bencil olabilirmi? Her durumda her zaman ben diyebilirmi.

Bir söz vardı “İnsanlar çirkin ve bu malesefki fiziksel değil” diye ah ne kadar haklı bunu sôyleyen.İçlerini açsak siyah katran çıkacak insanlar var şu dünyada.

Bu insanların ruhlarını hangi makyaj malzemesi düzeltecek? Kötülük kokuyor içleri peki hangi marka parfüm bu kokuyu bastıracak.Keşke dış güzelliğimize baktığımız kadar ruh güzelliğimizede baksak.

215 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply