@bayanreblogger Röportajı!

0

Son derece samimi ve sıcak bir şekilde beni kırmayıp vakit ayırdığı ve sorularımı içtenlikle yanıtladığı için Elif’e çok teşekkür ediyorum öncelikle. Tumblr platformunda görmek istediğim insan tipi olarak adlandırdım ben onu ve siz takipçileri onu daha iyi tanıyın, en azından onunla ilgili aklınızda ufak bilgiler olsun istedim ve şu an bu röportajla karşınızdayım. Umarım merak ettiğiniz şeyleri bu röportajla gidermiş olursunuz.
tumblr_messaging_ofge30mhgd1slaf3q_12801-Öncelikle seni bir tanıyalım. Bayanreblogger kimdir? Ne yer? Ne içer?

Öhö öhöm ismim Elif, 16 yaşındayım, izmirden katılıyorum, bu blog mantı yemez ANTİ MANTI TEAM ELİF.

2-İlham perilerine inanır mısın? İlham perin var mı?

Sınavda salladığım soruların tutmasının tek nedeni ilham perileri. Hatta küçükken ilham perim cidden vardı belki de hayali arkadaş demeliyim 😀 1 metre boylarında iki ayağı üzerinde duran bi’ karınca düşünün kafasında da yeşil bi’ şapka var. Heh, iste ben onun hep benim karnımda olduğuna inanırdım sadece ben tuvalette içimdekileri özgürleştirirken onun karnımdan çıktığına inanırdım. Yani onun karşımda olduğunu düşünür sonra da kendi kendime konuşurdum KARDEŞLERİNİZE FAZLA ÇİZGİ FİLM İZLETMEYİN.

3-Yazmaya ne zaman ve nasıl başladın?

Çoğu kişi gibi 1. sınıfta başladım. Yazmaktan kastım öyle şiir, roman vs. değil. Hayatım ödev yazmakla geçiyor hatta o kadar çok yazıyorum ki sağ elimin orta parmağı yamuk. Yazı yazmaktan parmağım yamuldu bu okul bana çok şey borçlu çok!

4-Kendi hayatını yazma fırsatın olsa hayatında ne gibi değişikler yapardın?

Aslında hayatımdan memnunum, günlük tutuyorum ve arkadaşlarımla o kadar çok eğleniyorum ki onları yaza yaza koca defter 1 ayda bitiyor aman Allah ağlatmasın..

5-Bir şeyler yazarken dışarıdan bakan birisi seni görse ne der?

“Bu niye Gargamel gibi yamuk yumuk duruyor allasen bu nedir ya nedir bu”

6-Çok önemli bir işin çıktı ve aklına o anda çok mükemmel fikirler geldi. Ne yaparsın?

Çok önemli işimi yapmak için yola koyulurum bi’ yandan da o muhteşem fikirleri telefonuma not alırım. Amaaan, zamandan bol ne var yaparız bi’ ara o fikirleri de..

7-“Herkes bu kitabı/filmi okumalı-izlemeli” dediğin kitap ve film hangisi?

Filmkolik değilim. Kitap kurdu heeeç değilim. Ancak, izlediğim sayılı filmler arasından Makas Elleri’i, nadiren okuduğum kitaplar arasından da Cadı Avcısı’nı önerebilirim.

8-En büyük sakarlığın nedir?

Hani otobüste oturuyorsundur ve ineceğin durak gelir. Tıklım tıklım otobüste herkese çarpa çarpa kapıya doğru yürürsün ya daha fazla konuşamıy..

9- “İlk görüşte aşk” kavramına inanır mısın?

Hoşlantı olabilir anca ama bunlar hep dış görünüş be.

10-İlk kaç yaşında ve nasıl aşık oldun?

Hiç 😀

11- Daha önce yaşanmış olayları kafanda tekrar eder misin?

Çok çok çoook fazla hemde. En kötüsü de otobüsteyken aklına komik bir anının gelmesi ve gülmemek için tepinmek..

12- Şu an neyin üzerinde oturuyorsun?

Yüce Rabbimin bir hikmeti ve varlığının kanıtı olarak yaratılan koltuk..

13- Sahip olamayacağın birini hiç sevdin mi?

Hayır.

14- Şuan aslında ne yapman gerekiyordu?

Defter geçirmem gerekiyor ama PARMAĞIM YAMULDU YETER ARTIK BU KIZ YAZI YAZMAMA EYLEMİ BAŞLATIR..

15- Karşı cinsten her şeyini anlatabildiğin biri var mı?

Ne kadar samimi olursam olayım kimseye heeer şeyimi anlatmam. Dünya fani ölüm ani sırlarımı açığa çıkarırsa nolur yani 😀

16- Şu anki hayatının iki yıl öncesiyle bir benzerliği var mı?

Tek değişen şey arkadaş çevrem, okulum falan filan İnter Milan..

17- Herkese karşı iyi misin?

Genelde iyiyimdir ya tanımadığım kişilere gülümserim, bazen günaydın derim ama sen bi’ karaktersizsen sana karaktersiz gibi davranırım karaktersiz seni.

18- Yanında olmasını istediğin kişi yanında olsaydı ne yapardınız?

ölmeden önce yapılacak listesini tamamlayabilirdik. Ne biliyim otobüste hiç tanımadığımız birine hayat hikayemizi anlatmak gibi ufak tefek şeyler veya daha klasik şeyler yapıp lunaparka, korku evine giderdik. En olmadı şehri gezerdik. İki “kankilop” bir araya gelince samanlık seyran olurmuş, illaki eğlenceli şeyler bulunur.

19- Geçmişini kabullenip geride bıraktın mı?

16 yaşındayım daha ne geçmişi ya dün doğdum zaten 😀 😀 😀

20- Küçükken en çok sevdiğin oyuncağın neydi?

Bi’ bebeğim vardı derisi insan derisi gibi, baya yemek yiyor, tuvaletini yapıyor falan çok da tatlı bi’ şeydi babama alması için yalvarmıştım aldıktan 1 hafta sonra da gözü yerinden çıkmıştı. İnler mi yaptı cinler mi yaptı bilmiyorum ama buradan onu yapan kişiye sesleniyorum GEBER.

21- Bize bir çocukluk anını anlatır mısın?

Bi’ gün mahalleden arkadaşımla yokuşun en tepesine çıktık. Dedik hadi buradan el ele tutuşup koşalım. Benim boyum 1.20 anca var onun boyu 1.50-1.60 falan. Bacak boylarımızı artık siz hesaplayın 😀 el ele tutuştuk yokuş aşağı koşuyoruz ama sanki o koşuyor beni de sürüklüyor gibi olmuştu 😀 (bacak boyu 3cm) En sonunda ben yere düştüm ve bi’ güzel pata küte pata küte yuvarlandım. Tabi o kadar yüz üstü yuvarlanınca gözümün altında yara oluşmaya başladı. E şimdi gözümün altı kanıyor, canım yanıyor bu sefer de ağlıyorum. Ağlayınca da göz yaşı, yarayı yakıyor. Canım daha çok yanıyor daha çok ağlıyorum. Ay çok karıştı bu ama kısır döngüye girmiştim 😀 😀

22-En çok pişman olduğun şey nedir?
23-İlk hayal kırıklığın neydi?
24-Hayatına yön veren şeyler yaşadın mı? Bizimle paylaşır mısın?

22-23-24 BUNLAR NASIL SORU KIZIM 😀 😀 😀 YARIM SAATTİR HAYATI SORGULUYORMUŞ GİBİ BUNLARIN CEVABINI DÜŞÜNÜYORUM pas diyelim en iyisi..

25-En sevdiğin renk ne? Ve neden o renk?

En’lerim yok benim ya. Bi’ şeyi çok fazla sevince belli bi’ süre sonra ondan nefret ediyorum. Ayrıca bi’ rengi neden diğerlerinden ayırıyorsunuz ya yapmayın yazık günah. Irkçılığa hayır!

26- Kullanıcı adının özel bir anlamı var mı senin için?

Bu blogta ilk 1 sene hiç post atmaz, hep reblog yapardım. Reblog burdan geliyor. Bi’ de benim url 2 yıllık. Hatırlayan hatırlar 2 sene önceleri “rimliniz akıyor bağyan, sırtınız kanıyor kanatlarınız mı koptu bağyan” gibi espriler vardı. Bayan da buradan gelmişti 😀 he bir de soyadım bayan kelimesinden türemiş.

27- Sinirlenince sakinleşmek için ne yaparsın?

Alırım elime kalemi, ne bulursam hunharca karalarım.

28- Postlarınla ilgili geri dönüşler nasıl ?

Genelde seviliyor ama bazıları fazla saçma. Bu geri dönüşler arasında ben de varım 😀 bazı postlarima her seferinde tebessüm ederken bazılarını görünce hayattan soğuyorum.

29-Buradan aktarmak istediğin bir şeyler var mı?

BURADAN İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE SESLENİYORUM, KENTKART DOLDURMAKTAN CİDDEN BIKTIM ARTIK ESHOTLAR BANA BELEŞ OLSUN!!!

30-Son olarak sitemize şöyle bir baktığında nasıl buldun?

Sitenize en son ilk açıldığı zamanlar girmiştim, bu soru üzerine şimdi yine bi’ göz attım. Manyak gelişmiş. Eskiden haftanın postları vs. yapardınız 2 3 güzel şey vardı ama şimdi gördüğüm testler, dizi film önerileri vs. siteyi çok daha eğlenceli hale getirmiş. Bayanreblogger bunu beğendi!

 

2,077 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Merve Acar, 18 yaşındayım. Yarışmaya esprisini yapmayacağım. Denizli'de yaşıyorum. Lise bitti, li se bit ti. Birazcıkta üniversitede sürüneyim diyorum. Bu kadar, ha bu arada merhaba.

Leave A Reply

Ankara Temizlik