Barış Arduç İddialara Sinirlendi!

0

Barış Arduç dün hakkında iddia edilen haberlere oldukça sinirlendi.

Elinde kanıt olmadan haber yapıp ‘iddia edildi’ yazan gazetecilere oldukça sinirlenen yakışıklı oyuncu hukuki yollara başvuracağını açıkladı.

Yazılan haberlerde iddia edilen konu ünlü oyuncunun geçtiğimiz günlerde yapılan bir etkinlikte ev sahibine asıldığı ve sevgilisi Gupse Özay’dan ayrıldığı yöndeydi.

Hakkında yapılan haberleri yalanlayan Arduç sosyal medya hesabında bir not paylaştı.

“En çirkin iftiraları atıp altına ‘iddia edildi’ yazınca paçayı sıyırmış sayılmıyorsunuz. Kabak tadı verdi artık. Bundan sonra benimle ilgili asılsız haberlere hukuki cevabım olacaktır. İddia edilmedi. Bizzat ben söylüyorum. :)” 

barış

Notun sonuna eklediği “İddia edilmedi. Bizzat ben söylüyorum” cümleleriyle haber yapan sitelere oldukça imalı bir mesaj gönderen Arduç,’un paylaştığı notun altına binlerce hayranından destek yorumları bırakıldı.

Haberi yapan İnternet sitelerinden ses çıkmazken Arduç’un hukuki yollardan karşılarına çıkacağı yazdığı notta apaçık ortada.

Barış Arduç kimdir?

barış d

Barış Arduç 9 Ekim 1987 tarihinde İsviçre’de doğmuştur. Anne tarafı Artvinli, ,Baba tarafı Arnavuttur. Ekol Drama’da oyunculuk eğitimi almıştır. Şuan da Gupse Özay İle ilişkisi devam etmektedir.

Barış Arduç, fotomodellik ve dublaj sanatçılığı yaptı. Yüzme, futbol ve dalgıçlık sporları ile ilgilenmektedir.

Kaslı vücudu ve hareketleriyle hayranlarını ekran başına toplayan yakışıklı oyuncu Kiralık Aşk dizisiyle oldukça ön plana çıkmıştır.

Oynadığı Dizi-Filmler 

Pis Yedili
Küçük Hanımefendi – Cenk
Dinle Sevgili – Hakan
Benim İçin Üzülme – Ahmet.
Bugünün Saraylısı – Selim
Sadece sen-Emir
Deliha – Cemil
Racon: Ailem İçin – Tekin
Kiralık Aşk – Ömer

 

322 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

20 yaşının başlarında, kumral, yeşil gözlü, konuşmayı seven (bazen hiç susmayan), dediğim dedik çaldığım flüt bir insanımdır. Genellikle dinlemeyi ve yazmayı severim. Telefon genel olarak elime yapışıktır:) İnternet olmadığı ortamlarda muhabbet yoksa kendimi idam edebilirim. Birde her yerde beni niceonedreamer olarak bulabilirsiniz.

Leave A Reply

Ankara Temizlik