Astropay ve Otopay Nerede Kullanabilirim?

0

Astropay ve Otopay Nerede Kullanabilirim?

İnternetin yaşam alanlarımızda artık çoğu fonksiyona sahip olmasıyla; birçok imkânı kullanabilme şansımız bulunuyor. İnternet üzerinden çoğu paylaşım yapabiliyor, sevdiklerimizle zaman geçirip sohbet ediyor veya canımız bir şey istediğinde veya bir ihtiyaç durumunda satış sunan sitelerden alıverişte bulunabiliyoruz. Bu alışverişler için genellikle kredi kartı kullanmak tercih edilen tek seçeneğimiz. Ancak bazı açılardan güvenli olmaması veya sanal olarak dolandırıcılığın çok fazla ortaya çıkması güven probleminideyaratıyor. Bu gibi durumlar hem mali açıdan hem de ruhen rahatsız eden durumlar yaşamamıza neden oluşturuyor. Artık bu hususta Astropay adı altında basit bir uygulama ile bundan sonra daha basit ve güvenilir alışveriş yapma imkânına sahipsiniz.

Astropay Ne Demektir?

Astropay; bir anlamda sanal olarak kullanılan güvenilir rakamlardan oluşan bir pin kodundan ibaret alıveriş kuponu veya kartıdır. Almak istediğiniz limiti belirlemek suretiyle satın alıyor ve Astropayile oyun siteleri ve alışveriş sitelerinde istediğiniz satın almayı gerçekleştiriyorsunuz. Hem de hiçbir problem yaşamadan ve basit bir biçimde!

Astropay İçin Kimlik İsteniyor mu?

Astropay almak için hiçbir kimlik bilgisi ve şahsi hiçbir bilgi şart değildir. Sadece Astropay satışı yapan güvenilir siteler vasıtasıyla belirlediğiniz tutarı yatırmanız ile oluşturulur. 19 haneden oluşan bir pin kodu size verilir ve bu pin kodunu alışveriş yapacağınız siteye girerek prosedürünüzü tamamlarsınız. Asla hiçbir bilginiz o siteye ulaşmaz ve banka bilgileriniz de görünmez. Bu sayede güvenilir olarak satın alma prosedürü gerçekleşmiş olur. Sadece rakamların fonksiyonelliği gerçekleşmiş olmaktadır.

Otopay Nasıl Alınır?

Bu bir kullanımlık kart olarak size sunuluyor ve tek alışverişiniz için kullanabiliyorsunuz. İhtiyacınız ne kadarsa limit belirleyerek kredi kartınız, EFT ya da havale ile tutarı Astropay satışı yapan şirkete ulaştırıyorsunuz. Size destek olması açısından veya bilgi için Otopay satışı yapan sitelerdenbilgi hatlarını veya verilen telefon ile erişerek detaylı bilgi almanız kafi olacaktır.

Otopay Nerelerde Kullanılır?

Birçok alışveriş sitelerinde ve oyun sitelerinde ve çok alandaOtopay kullanımı gerçekleşir. Her türlügiyim, gıda, kozmetik, oyuncak, oyun gibi çoğu site de Otopaygeçerlidir ve alışverişin tadını güvenle çıkarmanız mümkündür.

Otopay Gerçek Bir Kart Mıdır?

Hayır! Sanal olarak oluşturulan ve pin ile alışveriş oluşturulan bir kuponluk karttır. Satın almanızdan sonra size yalnızca pin kodu verilir ve yaptığınız veya belirlediğiniz nakit kadar  alışveriş için tek kullanımlık imkan sağlar. Güvenlik açısından Otopay ile ödeme alınmasını kabul eden sitelerde kullanma sağlamanız gerekmektedir. İşlem sonunda diğer bir alışveriş için yeniden yükleterek kullanma şansınız oluşur.

Astropay Kartı Kimlere Verilir?

Astropay satışı yapan sitelerde yapacağınız görüşme sonucu ödeme yapmanız durumunda bu kartı alabilirsiniz. Ancak yaşınızın 18 yaşın altında olması veya ödeme yapmamanız durumunda alamazsınız. Sanal olması sebebiyle güvendiğiniz Web sitelerinden Astropayınızı almanız güven için önemlidir.

Astropay Bozdurulabilir Mi?

Astropay satın alsanız da içerisinde olan limiti harcamadığınıztaktirde geri ödeme alma imkânınız vardır. Güvenli bir biçimde bankanıza nakit transferi yapılarak ödeme gerçekleştirilir.

Astropay sahibi olmak için bütün prosedürler hızlı ve basit bir biçimde yapılır ve anında bu güvenilir yol ile alışveriş heyecanınızı sürdürebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken http://www.astropaykartal.gen.tr/ adresinden bize ulaşmanız veya 0850 840 82 27 numaralı telefondan arayarak bilgi almak suretiyle Astropay isteğinde bulunmanızdır. Bu kadar basit!

246 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik