Arkadaşlarla Yapılacak Eğlenceli Challengelar #2

0

Yumurta ruleti.

Öncelikle bir paket 15’li yumurtaya ihtiyacımız var. Bu yumurtaların bir kısmını haşlıyoruz ve bir kısmını da çiğ bırakıyoruz ve bu yumurtaları karışık bir şekilde kutusuna geri diliyoruz. Oyunumuz ise şöyle: ilk başlayan arkadaşımız yumurtaların bir tanesini alıyor ve kafasına vuruyor. Çiğ çıkarsa geçmiş olsun ama haşlanmış çıkarsa canınız biraz acıyabiliyor. Kafanıza vurduğunuz çiğ yumurta sayısı rakibinizden daha az ise tebrikler kazandınız! Ama eğer rakibinizden fazla ise malesef kaybettin dostum, bir dahaki sefere artık.

Gözün Kapalı Makyaj Kurbanı

Kızlar bu madde size. Eğer kız arkadaşınız size yatıya geldiyse ve yapacak bir şey bulamadıysan iyi dinleyin. Öncelikle bir kişinin gözlerini bağlıyoruz ve eline makyaj malzemelerini veriyoruz diğer arkadaşımız da bu oyunda kurban oluyor. Arkadaşımız gözleri kapalıyken yaptığı makyajı gözü açık gördüğünde biraz şaşırtabilir bu hiç sıkıntı değil önemli olan eğlenmek değil mi dostlarım.

Smothie Challenge

Aslında bunu bir çoğunuz biliyor. Ama biz yine de anlatalım. Öncelikle bize iki adet mixer ve malzemeler lazım. Malzemeler çoğunlukla çok sevdiğimiz ve hiç sevmediğimiz şeyler mesela sevdiğiniz şeylere muz, çilek, kahvaltılık çikolata, dondurma, kivi gibi şeyler olabilir. Ama sevmediğimiz şeyler daha önemli bunlar sirke, nar ekşisi, turşu suyu, acuka, ketçap, mayonez gibi şeyler olabilir. Şimdi ise nasıl oynadığına geçiyoruz. Öncelikle malzemelerin isimlerini kağıtlara yazıp bir kasenin içine koyarak karıştırıyoruz. Bunun hemen ardından birinci kişi kaseden bir kağıt çekiyor ve çıkan besini kendi mixerine güzel bir şekilde koyuyor. Kaseden kağıtlar bitene kadar bunu sırayla devam ediyoruz ve bittiğinde mixerine çalıştırıp içeceğimiz içiyoruz. Ayrıca yaptığınız şeyin içeceğe benzemesi adına iki kişide mixerine süt koyuyor. İşte bu kadar iyi eğlenceler .
Evet bizden bu kadar. İyi eğlenceler

4,603 total views, 6 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply