Arkadaş Ortamının Vazgeçilmez Challenge’ları (Meydan Okuma)

1

Hazır yaz tatilinin ortasındayken ve arkadaşlarınızla eğlenmek için bol bol vaktiniz varken size arkadaşlarınızla yapabileceğiniz üstelik yaparken eğleneceğiniz bir sürü şey getirdik. ‘Challenge’ evet şimdi size elimizden geldiğince eğlenceli challengeleri sıralıyacağız. Hazırsanız başlıyoruz. Hadi bakalım!

1.Challenge: Vücuduma Dokun

Evet dostlar bu yarışmamızda kişilerden birinin gözlerini bağlıyoruz ve bir şey görmemesine dikkat ederek yarışmamıza başlıyoruz. En az iki kişiyle oynanan bu yarışmada tüm oyuncular kendilerine nesneler seçiyor fakat bu nesneleri gözü bağlı olan arkadaşımızın görmemesi şart. Buraya kadar her şey tamam ise yarışmamıza başlıyoruz öncelikle kendinize puan çizelgesi çıkarmanız gerekiyor bunun hemen ardından seçtiğimiz nesneleri gözleri kapalı olan arkadaşımız suratı, eli ve ya vücuduna dokunduruyoruz ve bu nesneleri tahmin etmesini bekliyoruz. Bildiği nesne sayısını puan çizelgesine not ediyoruz. Gözü kapalı olan arkadaşımın yerini bir başkasına devrettikten sonra aynı şeyi tekrarlıyoruz ve kazananı belirliyoruz.

2.Challenge: Marshmalow İle Konuşma

Evet yoldaşlar bu yarışmamız için bir ön hazırlık yapmamız gerekiyor. Birkaç paket marshmalow, bir adet kase ve küçük kağıtlara yazılmış ve katlanmış cümleler yeterli. Yarışmamızı anlatmak gerekirse –ki gerekiyor- yarışmaya ilk başlayan arkadaşımız ağzına alabildiğince marshmalow alıyor ve kaseden çektiği bir adet cümleyi arkadaşına anlatmaya çalışıyor. En çok cümleyi kim anlattıysa yarışmanın kazananı ise o oluyor.

  1. Challenge: 7 Saniye

Evet sırdaşlar bu yarışmamızda yarışmacılarımız rakibini 7 saniye içinde zorlayacak isteklerden oluşan bir liste oluşturuyorsunuz. Yarışma ise şöyle rakibinize 7 saniye içinde yapması için bir emir veriyorsunuz (7 saniye içinde yapması mümkün olması gerek) eğer rakibiniz bunu 7 saniye içinde yapabilirse puan rakibinizindir fakat yapamazsa puan sizin.

4.Challenge: Bana Ne Yedirdin?

Evet kardeşler. Bu yarışmamızda da bir kişinin gözlerinin bağlı olması gerekiyor. Yarışma ise şöyle; gözleri bağlı olan arkadaşımıza bir şeyler yediriyoruz ve ne yediğini bilmesini istiyoruz. En çok bilen yarışmanın kazananı oluyor.

Evet arkadaşlar bu yazımızın da sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu yazının devamını ilerleyen günlerde yapabiliriz. Sevgi ve sağlıkla kalın…

7,613 total views, 25 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

1 Yorum

Leave A Reply