App Store’deki Ücretli Uygulamaları Nasıl Ücretsiz İndiririm?

0

Merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere App Store’deki ücretli uygulamaları nasıl ücretsiz indirebileceğinizi anlatacağım. Anlatmaya başlamadan önce gerekli programları vereyim.

-Gerekli programlar

itunes: http://www.apple.com/tr/itunes/download/
25pp: http://www.25pp.com/

Arkadaşlar öncelikle itunes’i bilgisayarınıza indirip kuruyorsunuz. Kurulum bittikten sonra cihazınızı bağlıyorsunuz. Bağladıktan sonra 25pp dediğimiz proğramı kuruyoruz. Yukarıdaki linkten programa erişim sağlayabilirsiniz. Atlamadan geçmeyeyim itunes Türkçe dilinde olabilir fakat 25pp dili Türkçe değildir. Sitede nereden indireceğiniz kısmı videoda göreceksiniz. 25pp programını kurduktan sonra telefonunuzdan App Store’ye giriş yapıyorsunuz ardından ücretli uygulamalara bakıyorsunuz. Hoşunuza giden uygulamanın adını 25pp programının arama kısmına yazıyorsunuz. Şunuda söyleyeyim bazı ücretli uygulamalar 25pp programında bulunmamaktadır. Sonra ‘vay efendim yalan yanlış konuşuyorsunuz‘ felan demeyin. 25pp programında aradığınız uygulama var ise uygulamanın karşısındaki yazıya tıklayıp indiriyorsunuz.

NOT: BU YÖNTEMLE İNDİRDİĞİNİZ UYGULAMALARI TELEFONUNUZDAN GÜNCELLEYEMEZSİNİZ. YALNIZCA 25PP UYGULAMASINA TEKRAR GİRİP UYGULAMAYI GÜNCELLEMELİSİNİZ.

Aşağıda konuyla alakalı kendi hazırladığım video mevcuttur. İyi seyirler. 🙂

359 total views, 4 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Sanmıyorum bu açıklamanın beni açıklayabileceğini.

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber