Anneler Gününde Alınabilecek Hediyeler

0

Her mayıs ayının ikinci pazar günü Anneler Günü olarak kutlanır. Bu yıl ise 8 Mayıs anneler günü, herkesin aklında tek bir soru var o da acaba anneme ne alsam? Bizde sizlere bu soruyu cevaplayabilmek adına yardımcı olmaya çalışacağız…

large

Belki çok bilinen bir hediye ama çiçeklere bayılan bir anneniz varsa onun için oldukça güzel bir seçim olacaktır. Rengarenk bir buket ya da en sevdiği çiceği ona hediye edin, içine de ona sevginizi gösteren bir kart iliştirmeyi unutmayın.

large (1)

Onu güzel ve lezzetli bir yemeğe çıkarabilirsiniz.

large (2)O uyanmadan hemen önce uyanıp ona enfes bir kahvaltı hazırlayabilirsiniz.

large (3)

Annenize uzakta olmanız veya yakında olmanız farketmez. Onun için duygularınızı kağıda döktüğünüz samimi bir mektup yazabilirsiniz.

large (4)

Uzun zamandır istediği bir kıyafet, ayakkabı ya da çanta varsa veya onun tarzına ve zevkine uyduğunu düşündüğünüz bir şeyi ona hediye edebilirsiniz.

large (5)

Eskiden sevdiginiz kişiye karışık kaset hazırlardınız, hatırladınız mı? Peki ya annemize niçin hazırlamayalım? Annenizin en sevdiği şarkıları, birlikte anınızın olduğu şarkıları, ona ithaf ettiğiniz şarkıları bir kolaj yaparak CD ya da flaşla ona hediye edebilir ve dinletebilirsiniz. Hatta nostalji olsun istiyorsanız ve hâlâ çalışmakta olan bir kasetçalarınız varsa bir kaset bile hazırlayabilirsiniz.

large (6)

Şık bir çerçevenin içine sizin birlikte çekinmiş olduğunuz bir fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Hatta bir albüm hazırlayarak çocukluğunuzdan bu yaşınıza kadar annenizle çekilmiş olan fotoğrafları sırayla içerisine dizebilirsiniz.

large (7)

YAPMAYIN !

Annenize mutfak veya ev aleti almayın. Bu onun günü, onun görevi yemek yapmak ve temizlik yapmak olmadığına göre kişisel bir şey almaya dikkat edin.

BİZLER DE TUMBLR TÜRKİYE EKİBİ OLARAK ŞİMDİDEN TÜM ANNELERİN,ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ ! İYİ Kİ VARSINIZ ❤

Annelerle çocuklarını anlatan bazı reklamları da sizin için derledik ;

407 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply