Android’e Yeni Emoji Müjdesi!

0

Android sonunda insan emojileri kullanabilecek!

 

Çoğu Android kullanıcısı emojilerden şikayetçiydi. Gerçeği söylemek gerekirse emojilere şöyle bir bakınca “İnsan yok yahu burada” demeden duramıyor insan.

Screenshot_2016-04-14-20-50-58-2

Google amca sesimizi duymuş olacak ki Android 7.0 ile birlikte yeni emoji klavye getiriyor bizlere.

 Bu klavyenin tam resimleri tam olarak belirli olmasada elimize geçen elimize geçen fotoğraflara bakınca insan istemsizce mutlu oluyor. Bilindiği üzere Android emojileri çok fazla sorun çıkarıyordu bizlere. Bazı site ve uygulamalarda Android emojilerinin çoğu gözükmüyor ve kullanılmıyordu. Bu sorununda ortadan kalkması bekleniyor.Screenshot_2016-04-14-20-50-58-1

Peki bu emojiler klavyelerimizde ne zaman yer alacak derseniz şuan için Android 7.0’ı beklemekten başka bir seçeneğimiz yok.

Android 7.0’ın ise mayıs ayı gibi görücüye çıkası bekleniyor. Tabii görücüye çıkan işletim sistemini önceki yılları göz önünde bulundurduğumuzda ancak yıl sonuna doğru kullanabileceğiz.PicsArt_04-14-08.55.48

Bu emojiler Android işletim sisteminin hangi sürümlerine uğrayacağı halen gizliliğini sürdürüyor.

İnsana benzeyen emojili günler…

277 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

20 yaşının başlarında, kumral, yeşil gözlü, konuşmayı seven (bazen hiç susmayan), dediğim dedik çaldığım flüt bir insanımdır. Genellikle dinlemeyi ve yazmayı severim. Telefon genel olarak elime yapışıktır:) İnternet olmadığı ortamlarda muhabbet yoksa kendimi idam edebilirim. Birde her yerde beni niceonedreamer olarak bulabilirsiniz.

Leave A Reply

Ankara Temizlik