Android Yapılandıran En İyi 5 Program!

2

Herkesin bildiği gibi, piyasanın en süregelen iki işletim sistemi Android ve IOS uzun yılların çekişmeli teknoloji olaylarına tanık olmamıza olanak sağlamak ile kalmayıp bize daha iyi kullanabileceğimiz bir sanal ortam yaratmak için birbirleriyle yarışıyorlar.

Android işletim sistemi, daima bize sisteme tamamen sahip olduğumuzu bildirerek bu işte kendi farkını ortaya koydu. Bireysel geliştirmelere açık olan Android arayüzünden eğer sıkıldıysanız, Android’i bir oyun hamuruymuş gibi önünüze serebileceğiniz ve her sıkıldığınızda yeniden düzenleyebileceğiniz 4 uygulamayı önereceğim.

THEMER

Android cihazınızı tamamen değiştirebilme olanağını size sunan Themer, açık kaynaklar ve platform bünyesindeki geliştiriciler sayesinde zenginleşmiş olan bu uygulama, size her sıkıldığınızda yeni temalar deneyebileceğinizi gösteriyor. Bazı temalarda hoşunuza gitmeyen ikonlar olursa, Android marketinizden istediğiniz set ikonlarını indirerek temalarınıza ekleyebilirsiniz. Yepyeni bir görünüm için denemeye değer!

WALLPAPERS HD

Sık sık ekranda yeni bir duvar kağıdı görmek isteyen arkadaşların severek kullanacağı bu uygulamada, istediğiniz her kategoride duvar kağıtları mevcut. Bu fotoğrafların HD olması, cihazınızın ekranına çok daha güzel bir görünüm katıyor. Birbirinden farklı duvar kağıtlarını denemekte heyecanlanacağınız bu uygulama ile farklı görünümler elde edebilirsiniz!

GO LAUNCHER

Başlatıcı uygulaması olan Go Launcher, sürekli gelişerek verdiği hizmetler karşısında takdiri hakediyor. Tema konusunda oldukça gelişmiş hizmet sunan bu başlatıcı, yılların da verdiği deneyimler neticesinde temaların babası olarak da biliniyor. Arayüzünüzü oldukça hızlandıran uygulama, sizin seçtiğiniz temalar ile hem farkınızı hem tarzınızı yansıtmanızı sağlıyor. Kim böyle fırsatlar sunan bu uygulamadan yararlanmak istemez ki?

BUZZ LAUNCHER

Go Launcher gibi sadece bir başlatıcı olmakla kalmayıp, ayrıca sosyal bir platform olan Buzz Launcher, tercih edilmekte haksız değil… Bu uygulama, diğer launcherlardan ziyade sizin de geliştirici olabilmenize olanak sağlıyor! Uygulama içerisinde yapılan yarışmalara da tanık olup, bunlardan yararlanabiliyorsunuz. Ben az ile yetinemem, bana daha fazla seçenek lazım diyorsan bunu bir denemelisin!

374 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bateri hastası, profesyonel bir sporcu...

2 yorum

  1. Android kişiselleştirme ve işletim sisteminin patronu sensin, herşeyi değiştirebilirsin diyerek farkını ortaya koydu ama kullanılan bir telefonun yaklaşık 6 – 7 sonraki yavaşlığı ile, stabil çalışmasının bozulması ile de bir fark koydu ortaya. Virüsleri, çökmeleri ve bu tip ihtimallerinin yaşanması ve çokluğu ile de bir fark koydu ortaya. Elbet artıları ve eksileri vardır ve bu ios android tartışması uzar gider ama önemli olan hız ve uzun ömür ise donanımsal hiç konuşmadan yazılımsal boyutta ios derim başka da bişey demem 🙂

  2. android ile ios arasındaki farkın en güzeli açık kaynak kodlu olması androidin her türlü programı kabul ediyor bir developper için olmazsa olmazlardan bence ama iosun yeri her zaman iiçn ayrıdrı 🙂

Leave A Reply

Ankara Temizlik