Android kullanıcıları için bir güzellik

4

 

 Android kullanıcıları için bir güzellik: Bundan böyle web üzerinde olduğu gibi mobil uygulamada da gönderi ve yeniden bloglamalarına GIF ekleyebileceksin. “GIF” düğmesine dokun, gönlünden geçen şeyi ara. Mesela “köpek”. Böyle bir his var içinde diyelim. O zaman “köpek” yaz oraya. Sonra o köpeği seç. Belki aradığın köpek bu:Vaay, karizmatik köpek! Tam aradığın gibi. Gönderen bilgisi falan, her şey de tastamam. Tabii ki Android uygulamasının en güncel sürümünü indirmeyi unutma. İndirdiysen, dilediğin gibi aklından geçen her şeyi GIF olarak ifade etmeye devam. Tadını çıkar!Bu olayı çoook yakında iOS için de mümkün kılıyoruz, için rahat olsun.

 

Bundan böyle web üzerinde olduğu gibi mobil uygulamada da gönderi ve yeniden bloglamalarına GIF ekleyebileceksin. “GIF” düğmesine dokun, gönlünden geçen şeyi ara. Mesela “köpek”. Böyle bir his var içinde diyelim. O zaman “köpek” yaz oraya. Sonra o köpeği seç. Belki aradığın köpek bu:

image

Originally posted by thousandisthemaximum

Vaay, karizmatik köpek! Tam aradığın gibi. Gönderen bilgisi falan, her şey de tastamam.

Tabii ki Android uygulamasının en güncel sürümünü indirmeyi unutma. İndirdiysen, dilediğin gibi aklından geçen her şeyi GIF olarak ifade etmeye devam. Tadını çıkar!

Bu olayı çoook yakında iOS için de mümkün kılıyoruz, için rahat olsun.

Kaynak: www.ekip.tumblr.com

 

412 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

4 yorum

  1. bende bir android cihaz kullanıcı olarak bu habere sevindim. artık gifler hayatımızda değişik bir yer edinmeye başladı dikkat ederseniz insanlar güzel gifler görseller meydana çıkarıyor.

  2. sonunda, hem android işletimli cihazım var hemde tumblr hesabım, bu çalışma beni çok sevindirdi. facebook’tan sonra burada bekliyordum, teşekkürler.

  3. ben de android cihaz kullanıyorum ve gifler son derece güzel. ios platformuna da en kısa sürede bekliyorum.

  4. Ben her zaman iyi bir ios kullanıcısı oldum fakat son zamanlarda gözlemlediğim android gelişmelerini ilgiyle takip ediyorum.

Leave A Reply

Ankara Temizlik