American Music Awards İzlenimleri

0

Dün gece Türkiye saatiyle 03:00 da başlayan American Music Awards,ünlü geçidine sahne oldu.Erkek sanatçı ve kadın sanatçılar adeta şıklık yarışına girdi.Sunuculuğunu ünlü model Gigi Hadid ve Saturday Night Live yıldızı Jay Pharoah üstlendi.

GIGI HADID

gigi hadid amas 2016 ile ilgili görsel sonucu

Gigi,adeta beyazlar içinde ve sizce de bir kuğu gibi değil mi? Bu kez yanında beyaz atlı prensi Zayn Malik görünmese de kendi başına bir star.

FIFTH HARMONY

fifth harmony amas 2016 ile ilgili görsel sonucu

Fifth Harmony grubu da törene katılanlar arasındaydı.Birbirinden iddialı kıyafetler giyen üyeler adeta aralarında şıklık yarışı içinde gibiler.Şunu söylemeden geçemeyeceğim gerçekten ‘açılın yoldan biz geliyoruz’ der gibi değiller mi?

Ayrıca bu muhteşem kadınlar törende Work From Home şarkısıyla yılın düeti ödülünü kazandılar.

NIALL HORAN

niall horan amas 2016 ile ilgili görsel sonucu

One Direction grubunun ara verme kararından sonra üyeler törenlere tek tek katılmaya başlamışlardı.Niall Horan da dün gece törene tek katıldı.Kendisinin takım elbisesini pek sevmesem de o tatlı suratıyla bizi nakavt ediyor.

ARIANA GRANDE

ariana grande amas 2016 red ile ilgili görsel sonucu

Yaptığı düetlerle,çıkardığı albümlerle ve sesiyle herkesi büyüleyen Ariana Grande şıklığıyla da göz kamaştırıyor.Gecede Nicki Minaj ile düeti olan Side To Side şarkısını seslendirdi.Ayrıca yılın sanatçısı ödülüne de layık görüldü.

LADY GAGA

layd gaga amas 2016 ile ilgili görsel sonucu

Lady Gaga,alışıla gelmiş çılgın tarzından ödün vererek törene beyazlar içinde bir takımla katıldı.Derin göğüs dekoltesiyle sıkıcılığından kurtulan Gaga,bunu bir şapkayla da taçlandırmayı bildi.Tam bir Gaga işi!

Ayrıca Gaga,törende performans sergileyenler arasındaydı.

NINA DOBREV

Vampir Günlüklerinin yıldızı Nina,törene siyah beyaz temalı,ışıltılı taşlarla süslü kısa tulumla katıldı.Kırmızı halıda gözleri hemen üstüne çeken Nina törende de ödül sundu.

Gelelim gecenin en çok konuşulan ismine!

SELENA GOMEZ!

selena gomez amas 2016 ile ilgili görsel sonucu

Lupus hastalığı yüzünden aylardır sesi soluğu çıkmayan,sadece rehabilitasyon merkezinde görüntülenen Selena Gomez’in törene geleceği bile belli değildi.Bazı kaynaklar ünlü şarkıcının katılacağını hatta turunda ilk kez seslendirdiği  Feel me isimli yeni şarkısıyla performans sergileyeceğini söyledi.

selena gomez amas 2016 ile ilgili görsel sonucu

Selena’nin törenin en çok beklenilen ismi olduğununu Billboard sitesi açıkladı.Törene katıldıktan sonra da en çok konuşulan isim oldu.Ayrıca Gomez,Favori Pop/Rock Kadın Sanatçı ödülünü kazanarak kariyerindeki ilk American Music Awards ödülünü kazandı.Duygu yüklü bir konuşma yapan Gomez,şunları söyledi.

”Her şeye sahiptim,ve ben kesinlikle içeriden kırılmıştım.Bütün her şeyi sizi yüzüstü bırakmamak için bir arada tuttum ama o kadar şeyi bir arada tuttum ki kendimi yüzüstü bıraktım.Vücutlarınızı instagramda görmek istemiyorum.(kalbini göstererek) burada ne olduğunu görmek istiyorum.

Tek söyleyebileceğim kalbimin en derininden sevdiğim şeyi sevdiğim insanlarla paylaşabilme şansına sahip olduğum için çok minnettarım.Ve söylemem lazım ki hayranlarıma çok teşekkür ediyorum çünkü siz çok sadıksınız ve sizi hak edecek ne yaptım bilmiyorum.

Eğer kırgınsanız,kırgın kalmak zorunda değilsiniz ve bana saygı duyuyorsanız ya da duymuyorsanız benim hakkımda bilmeniz gereken bir şey var.Ben insanları önemsiyorum ve bunun için teşekkür ederim.(Ödülü gösterir)Bu sizin için.”

Lady Gaga,Selena’yı kendi sosyal medya hesabına yüklediği bu fotoğrafla kutladı.

 

 

 

541 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber