American Horror Story 6. Sezon

0

6.Sezon Kadrosu Şekillenmeye Başladı
Tüm sezonlarda olduğu gibi, bu sezonda kadroda yerini almış olan Evan Peters’ı tekrar izleyecek olmak epey güzel haberlerden birisi. Denis O’Hare yeni sezonda yer alacak olan bir diğer isim. Freak Show’la kadroya giren Matt Bomer’ı altıncı sezonda da göreceğiz. Coven ile kadroya giren Angela Bassett bu sezonda da bizi büyüleyecek gibi görünüyor. Coven’da ufak bir rolle görünen Leslie Jordan’da altıncı sezonda olacak. Nasıl bir rolle karşımıza çıkacak merak konusu. Beşinci sezonun yakışıklı otel sahibi Cheyenne Jackson’ı altıncı sezonda da görecek olmak mutlu edecek diye düşünüyorum. Sarah Poulson’da anlaşmasını yenileyerek kadroya dâhil olan isimlerden bir diğeri. Bu sezonda harika oyunculuğunu göreceğiz. Son olarak beşinci sezonda Countess rolüyle aklımızı başımızdan alan Lady Gaga’da altıncı sezonda boy gösterecek.

american-horror-story-set-photos-may-reveal-season-6-s-setting
Emma Roberts, Kathy Bates, Lily Rabe, Frances Conroy, Wes Bentley, Finn Wittrock, Connie Britton ve Chloë Sevigny’in kadroda olup olmayacağıyla ilgili kesin bir haber yayınlanmadı. Fakat Jessica Lange bu sezonda da gözükmeyecek ne yazık ki.

6. Sezon’un Yayınlanan Afişleri (?6)
1-)ahsseason6poster
2-)
american-horror-story-6-sezon-2-tanitim-fragmani_9430608-1510_854x480
3-)
Cp7s_OmXYAAdtnY
4-)
CpsnQjcWgAAgoU9
5-)
CpxX0y6UkAEqiBO
6-)
CqvBAReXEAMsC4U
8 gün kalan dizinin yeni bölümünü bu afişler ve teaserlar sayesinde daha bir merakla beklediğimiz kesin. AHS severler için hızlı 8 gün dilerim. Beklentiyi her birimiz Allahuekber dağlarına çıkarmış bulundurmaktayız. Bunun içinde beklentimizi karşılaması dileğiyle tanıtımların toplu halini paylaşıp iyi seyirler dilerim. 

649 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Merve Acar, 18 yaşındayım. Yarışmaya esprisini yapmayacağım. Denizli'de yaşıyorum. Lise bitti, li se bit ti. Birazcıkta üniversitede sürüneyim diyorum. Bu kadar, ha bu arada merhaba.

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber