Alyans Modelleri

0

Alyans Modelleri

Alyans sadece bir evlilik akti beyanı değildir. Hristiyanlarda o alyanslar kilise töreni sırasında töreni yöneten din adamları tarafından kutsanır. Dualar eşliğinde parmaklara takılır, evliliği yıkmaya çalışacak olan kötülükleri bertaraf edecek bir yardımcı olarak görülür… Çünkü evlilik Allah’ın insana dair yarattığı en özel şeydir ve tıpkı diğer yaratılan güzellikler gibi şeytan bunu da yok etmek için saldırılarını hiç durdurmaz.

alyans
alyans

Alyans alırken fazla ağır olmamasına dikkat etmek gerekir. Beğenilerinize göre sade, taşlı, desenli bir yüzük tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz yüzüğün içine istediğiniz tarih, isim yazılabilir ayrıca isterseniz beğendiğiniz yüzüğü gümüş olarak da satın alabilirsiniz.

alyans
alyans

Özellikle fabrikasyon ve ucuz olarak üretilen alyanslar parmakları bir süre sonra keser, evde yada ofiste iş yapan kadınlarımıza acılı zamanlar yaşatıyorlar. Bu yüzden Lizay Pırlanta fabrikasyon alyans kesinlikle satmamaktadır. Tüm ürünleri kendi özel üretimi olan Lizay Pırlanta yüzüklerde istediğiniz değişiklikleri yapma hakkını sizlere sunmaktadır.

alyans
alyans

Tüm alyans modellerine ve diğer koleksiyonlara www.lizaypirlanta.com adresinden ulaşabilir, dilediğiniz ürüne kredi kartına 4 taksit imkanıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca tüm pırlanta ürünler sertifikalı ve tüm ürünler 2 yıl garantilidir.

568 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply