Airpods Sorununa Çözüm Spigen’ den Geldi!

0

İphone7 ve İphone7 Plus tanıtımı esnasında tanıtımı gerçekleştirilen bir diğer Apple ürünü de yenilenen Airpods kulaklıklar olmuştu. Kulaklıkları bu güne kadar ki çeşitlerinden ayıran özellik ise kablosuz olmalarıydı. Birçok kullanıcı Airpods’ un fiyatı ve kablosuz oluşu sebebiyle kaybolma riski bulunduğu için olumsuz yorumlarda bulunmaya başladı bile. Zira ürünün fiyatı ülkemiz adına 799 TL. Hal böyle olunca da kullanıcılarda kaybolma riskinden bir hayli korkar olmuş durumdalar. Ürünün kablosuz olma sebebi ise cihazın daha ince bir boyutta yapılabilmesi adına 3.5mmlik kulaklık girişinin kaldırılmış olması.

Airpods kaybolur mu? Kulaktan düşme yaşanır mı? vb sorularla kullanıcılar rahatsızlıklarını dile getirseler de Apple tarafından verilmiş cevaplar kullanıcıları pek de rahatlatmadı. Ayrıca isterseniz kablolara sahip olan bir kulaklık edinip onunla cihazı kullanmak isterseniz yine Apple tarafından geliştirilmiş yeni bir aparata sahip olmanız gerek. Yani bu cihazla Apple sürekli yeni aparatlara ihtiyaç duyulmasını sağlamış.

986pg608gTüm bu karmaşa içinden kullanıcılara iyi haber aksesuar üreticisi Spigen’ den geldi. Spigen tarafından üretilen bir kablo sayesinde Airrpods’ un iki kısmı da birbirine bağlanabilecek. Apple ürünleri ile uyumlu olan bu kablo sayesinde artık kullanıcılar kaybolma düşme riski bulunmadan Airpods’ u kullanabilecek. Güneş gözlüğü kullanım mantığı olan bu ürün sayesinde kulaktan çıkarılan Airpods boyna dolanmış bir halde düşmeden durabilecek. Ürün fiyatı için şu sıralar 10 dolar civarında bir rakam olacağı söyleniyor.

 

97ps

348 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Kütahya/Konya - 21 - S.Ü. / Sosyoloji - Snapchat: sorunlusosyolog - Instagram: tkarateke

Leave A Reply

Ankara Temizlik