Acun Ilıcalıdan Beyonce Süprizi

2

Survivor Panorama ( 19/04/2016) programına katılan Acun Ilıcalı , reyting rekorları kıran Survivor hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı !

Zafer Neden Diskalifiye Edildi ?

Acun Ilıcalı bu konuda kendisine yöneltilen soruya ” Zafer-Semih olayında tartışılacak bir şey yok. Kavga olayının zaten yüzde 80’nini yayınladık gibi düşünün, Semih’e darbesi var mı diye merak ediliyorsa, Semih’e darbesi falan yok. Bunu çıkan her yarışmacıya sorabilirsiniz. Mühim olan şu tehdit. Zafer bariz şekilde Semih’e bir şeyler yapacağına dair tehdidini ısrarla sürdürdü. Tehdit varsa ısrar varsa yarışmacı o zaman yarışmadan elenir. Zaten işin kuralı bu, böyle olmalıdır. ” şeklinde cevap verdi.

Birleşme Partisi  

Geçen senelerden aklımızda kalan eğlenceli birleşme partilerinde bu sefer ki süpriz ” Şarkı Yarışması ” olacak.

Acun Ilıcalı : “2 hafta sonraki birleşme partisi için büyük sürprizler hazırladık. Geçen sene dans yarışması vardı. Bu sene ise şarkı yarışması olacak. Yarışmacılar gün boyunca ders alacaklar ve akşam partide şarkı söyleyecekler. Kazananı ödül bekliyor. Şarkı yarışmasının jüri üyeleri ise Oğuzhan Koç, Seda Bakan ve Esat Yontunç olacak”

3 Adam Skeçleri 

2 sene öncesinden de hatırladığımız 3 adam skeçleri bu senede devam ediyor.

Acun Ilıcalı : “Survivor’da bu sene yine 3 adam sürprizi olacak. Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Eser Yenenler’in 4 gündür Dominik’te Survivor adasında çekim yapıyorlar. 2 sene önceki yarışmada olduğu gibi birbirinden komik Survivor skeçleri hazırlıyorlar ve 30 Nisan yada 1 Mayıs akşamı bunları yayınlayacağız.”

Beyonce Konseri 

Her sene finale yaklaşırken güzelleşen ödüller ile yarışmacılar daha öncesinden Adraiana Lima ile akşam yemeğine çıkmış hatta basketbol maçında Rihanna ile bile karşılaşmışlardı.Yine bu senede yarışmacıları güzel ödüllerin beklediğini belirten Acun Ilıcalı , yarışmacıların Beyonce konserini en önden izleyeceği müjdesini şimdiden verdi.Fakat yarışmacılar bundan henüz haberi yok.

Acun Ilıcalı : “Survivor’da artık büyük ve heyecan verici ödüller geliyor. Yine aile oyunu olacak. Ve bir de Beyonce konseri oyunu olacak. Atlanta yada New Jersey’de Beyonce konserini en önden izleyecek oyunu kazanan yarışmacılarımız”

256 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Berfin.

2 yorum

  1. yine acun yine bir süpriz gerçekten artık süprizler şaşırtmıyor çok sevdiğim bir şarkıcı beyonce 🙂

  2. Beyonce mu? Yok artık dedirten cinsten bir haber bu. Acun gitgide çıtayı yükseltiyor. Seneye Justin Timberlake’i falan getirecek herhalde.

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber