Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1’den Yeni Fragman!

0

Uyumsuz serisinin devam halkasından yayınlanan fragmanlara yenisi eklendi.

Futüristik bir distopyada beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını oluşturan hiyerarşik yapıya karşı çıkan Tris ve Dört’ün özgürlük mücadelesini sinemaseverlerle buluşturan Uyumsuz serisinin 3. halkası Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1’den yeni fragman geldi.

Veronica Roth imzalı fenomen bilimkurgu serisinden beyazperdeye uyarlanan Uyumsuz ve Kuralsız film serisinin iki bölüm halinde vizyona girecek olan son kısmında serinin önceki filmlerinde olduğu gibi başrolleri yine Tris rolünde Shailene Woodley ve Dört rolünde Theo James üstlenirken, filmin oyuncu kadrosunda Naomi Watts, Jeff Daniels, Miles Teller, Maggie Q, Ansel Elgort, Jonny Weston, Bill Skarsgård,  ve Zoë Kravitz yer alıyor. İkilinin Chicago’yu saran duvarları aşıp şoke eden gerçeği keşfetmelerini temel alan 3. halka, Kuralsız’ın yönetmen koltuğunda oturmuş olan Robert Schwentke’nin imzasını taşıyacak.

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 filmi ülkemizde 11 Mart 2016 tarihinde vizyona girecek. Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 2 ise ilk bölümden bir yıl sonra 9 Haziran 2017‘de sinemalarda olacak. Dünya çapında 550 milyon dolarlık gişe yapan seri, Açlık Oyunları ve Alacakaranlık Efsanesi’nden sonra Lionsgate’in en yüksek gişe yapan serisi konumunda.

kaynak:beyazperde.com

209 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Edebiyat ve müzik aşığı öylesine biri./Ankara

Leave A Reply

Ankara Temizlik