Sinema Tarihinin Olmazsa Olmaz Kötü Adamları

0

Liste içinde bir sıralama yoktur.Hepsi birbirinden kötü ayrıca hepside birbirinden meşhur kötü karakterleri topladık,size bir liste hazırladık.

1-Leatherface (Deri Surat)

Teksas Testere Katliamı filminden tanıdığımız insan derisinden yapılma maskesi,testeresi ve en az kendisi kadar kötü ailesiyle tanıdığımız Deri Surat gerçek bir seri katil olan Ed Gein’den esinlenerek ortaya çıkmıştır.

Leatherface

2-Jason Voorhees

13.Cuma filminden tanıdığımız Jason Voorhees oldukça deli bir seri katildir ve cinayetleri Kristal Göl’de Cuma akşamları işler.E zaten filmin adı da buradan esinlenilmiştir.Orjinal serisinde 8 film olmak üzere toplam 12 filmi vardır.Ayrıca maskesini de üçüncü filmde kullanmaya başlamıştır.

3970522-jasonv1

3-Micheal Myers

Cadılar Bayramı filminden tanıdığımız Micheal henüz küçük yaştayken kız kardeşini öldürür ve 15 yıl sonra daha fazla çocuğu öldürmek adına evine geri döner.Bunlar bir yana romanlara,yüzlerce çizgi romana ayrıca birde video oyununa ev sahipliği yapmıştır.

michael-myers-mask

4-Freddy Krueger

Aslında büyük ihtimalle çoğumuzun çocukken kabuslarına giren Freddy’i hepimiz tanıyoruz.Siyah eldivenli adam ve Bay Krueger olarak da adını duymuş olabilirsiniz.Yıllar önce 25’den fazla çocuğu öldüren Freddy delil yetersizliğinden serbest bırakıldığında ölen çocukların ebeveynleri bu katili cezalandırmak adına Freddy’i kendi kazan dairesinde diri diri yakmışlardı.Şimdi ise Freddy intikamını almak için geri dönüyor.Freddy 9 farklı Elm Sokağı Kabusu filminde oynamıştır.Ayrıca az önce tanıttığım Jason karakteriyle de bir savaş içindedir. (2003 Freddy Jason’a Karşı)

fredrobmainbg

5-Joker

Ve son olarak da Suicide Squad filmiyle tekrar tekrar hayranı olduğumuz Joker’i de bu listeye koyuyorum.Ben hem Batman hem de Joker hayranı olarak kesinlikle bu kadar çok sevilen bir kötü karakter görmemiştim.Batman ile oynadığı filmlerde bile hep daha ön planda olan Joker’in Batman ile birlikte rol aldığı Kara Şövalye filmini izlemediyseniz,çok şey kaçırdınız.

joker bright

517 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Adım Belemir Gamze.Henüz lise mağduru bir gencim fazlasıyla saçmalayan işinize gelirse kafa dengi ha eğer gelmezse oldukça sinir bozucu birisiyim.Unutmadan,herkese merhaba!

Leave A Reply

Ankara Temizlik