2017 Televizyon Dizilerinin Favori 10 Çifti

0

Günümüze kadar televizyonda rol gereği binlerce çift gördük,tanıdık,izledik.Çok sevdiğimiz,hayran kaldıklarımız oldu.Her yıl olduğu gibi bu yılda aralarına yeni çiftler eklendi.Bakalım Top 10’da kimler var.

10-

HAYAT-MURAT

Hayat ve murat ile ilgili görsel sonucu

Bu çiftimizi ,Show tv de yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz dizisinde izledik.Hayat ve Murat’ı inatçılığıyla ve -bana biraz saçma gelen- ikisinin karakterine de oturmayan sevgi yumağı halleriyle tanıdık.

Hayat ve murat gif ile ilgili görsel sonucu

Fakat üstteki gibi güzel sahneleri,gerçekten aşkı yansıtan sahneleri de vardı.Hayat,işe girmek için başka bir insanın kimliğini kullanıyor ve Murat’ın asistanının asistanı olarak işe başlıyor.Çiftimizin de böylelikle birbirinden etkilenme,aşık olma süreci de başlamış oldu.Dizi biraz klasik Türk dizisi olsa da dediğim gibi ikili güzeldi.

9-

SARP-YASEMİN

SARP YASEMİN ile ilgili görsel sonucu

Bu iki güzel yüzlü oyuncuyu Gülümse Yeter dizisiyle ekranlarda gördük.Aralarına girmeye çalışan onca insana karşı güzel bir aşk yaşadılar.

sarp ve yasemin gif ile ilgili görsel sonucu

8-

ALPER-LEYLA

İlgili resim

Bana Sevmeyi Anlat dizisiyle ekranlara merhaba diyen ikili birbirine en çok yakışan çiftlerden oldu.İkisinde hayatlarında biri olmasa gerçekten bir aşk yaşadıklarına inanma ihtimaliniz yüksek.

alper leyla gif ile ilgili görsel sonucu

7-

LALE-ONUR

lale onur ile ilgili görsel sonucu

Fox kanalının bir Kore dizisinden uyarlaması olarak ekrana gelen No:309 dizisiyle izlediğimiz çiftimiz Onur ve Lale! Çift ilk bölümlerde gerçekten oldukça zıtlaşırken sonra güzel bir aşk yaşamaya başlıyorlar.

lale ve onur gif ile ilgili görsel sonucu

6-

CANSU-KEREM

İlgili resim

Yüksek Sosyete dizisinin çifti eski dizileriyle de oldukça ünlü olan iki oyuncu.Bu dizide de birbirlerine gerçekten çok yakışıyorlar.

cansu ve kerem gif ile ilgili görsel sonucu

5-

KEMAL,NİHAN

KEMAL VE NİHAN ile ilgili görsel sonucu

Bir kaç sezondur ekranlarda olan dizi Kara Sevda ülkemizde oldukça izleniyor.Birbirlerine karşı çok samimi ve sıcak oldukları içinde dizi tutuldu ve izlendi.

kemal ve nihan gif ile ilgili görsel sonucu

4-

HÜLYA,KERİM

hülya ve kerim ile ilgili görsel sonucu

Türk televizyon tarihinin en en en ve en çok yakışan çiftlerden biri olarak tarihe geçtiler.Özellikle Hülya karakterini canlandıran Burcu Biricik’in oyunculuğu gerçekten muhteşem.Tamamen aşk kokan bir çift.

hülya ve kerim gif ile ilgili görsel sonucu

3-

SARP-MELEK

İlgili resim

İçerde dizisinin çifti 2017 senesinin en gözde çiftlerinden.Dizinin tutulmasında belki de en büyük etken olarak görülebilir.

sarp ve melek gif ile ilgili görsel sonucu

2-

CESUR,SÜHAN

CESUR VE SÜHAN ile ilgili görsel sonucu

Ülkemizin belki de dünya çapında tanınan iki oyuncunun başrollerini paylaştığı Cesur ve Güzel dizisinin çifti Cesur ve Sühan! Dizi reyting olarak oldukça iyi ilerliyor.

cesur ve sühan gif ile ilgili görsel sonucu

1-

LEON-HİLAL

leon ve hilal ile ilgili görsel sonucu

Gelelim en gözde çiftimize.Leon ve Hilal Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin çiftlerinden bir tanesi.Ülke genelinde bir numaradan inmeyen dizide en sevilen çift olan ikili oldukça genç.Aralarında şuan çok engel olsa da muhteşem bir aşk yaşayacaklar gibi gözüküyor.

hileon gif ile ilgili görsel sonucu

hilal ve leon gif ile ilgili görsel sonucu

 

864 total views, 4 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Bursa-19/Grafik Tasarım

Leave A Reply

Ankara Temizlik