2016 Yılında Hayatını Kaybeden Ünlüler

0

image_11-) TARIK AKAN 

1 yıldan çok daha uzun süredir akciğer kanseri  ile mücadele eden ünlü sinema sanatçısı Tarık Akan’ı 16 Eylül 2016 günü 66 yaşında hayatını kaybettik.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2-) OYA AYDOĞAN7

Evinde yediği yemek sonucu fenalaşan ve kaldırıldığı hastanede 22 Temmuz günü 59 yaşında hayata gözlerini yuman ünlü sanatçı vasiyeti üzerine Ulus Mezarlığı’na defnedilmiş idi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


0cetin3-) ÇETİN İPEKKAYA

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarından emekli olmuş tiyatro yönetmeni ve aynı zamanda oyunculuk yapmış olan 1937′ Diyarbakır doğumlu olan Çetin İpekkaya 24 Nisan günü yaşamını yitirdi.

 

 

 

4-) PRINCEprince-2

21 Nisan günü 57 yaşında  ki hayata gözlerini yuman ve pop ikonu olarak bilinen Prince…7 Grammy ödülü bulunan ABD’ li ünlü pop şarkıcısı Prince Rogers Nelson , uzun süredir yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle öldü.

cya-piauqaej_635-) DAVID BOWIE

Günümüzün en önemli, en büyük müzik ve aynı zamanda da popüler kültür ikonlarından biri olan David Bowie’i 10 Ocak günü kaybetmiştik. 69 doğum günü ve yeni çıkarmış olduğu albümü ‘ Blackstar ‘ sonrası uzun süredir mücadele ettiği kanser hastalığı sonucu hayatını kaybetti.

6-) MUHAMMED ALİkjhgfv

ABD ‘li efsane olmuş tarihe adnı altın harflerle kazımış olan 74 yaşındaki Muhammed Ali (Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu) 3 Haziran Perşembe günü hayata gözlreini yumdu. Parkinson hastası olan efsanevi boksör yoğun ve şiddetli solunum sorunları nedeni ile öldü.

 

444 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Seren / 17 / Ankara Nam-ı değmez 'tamvururgirl' dersem bilmezsiniz.

Leave A Reply

Ankara Temizlik Canli Casino NetSpor Haber