2016 Yılında Başlayan Yerli Diziler

1

Ve 2015’i geride bırakmanın üçüncü ayına girmek üzereyken yeni yerli dizilerimiz de belli oldu. Hatta bazıları başladı bile. 2016 yılında da yine olaylarıyla, aşklarıyla, kavga gürültüleriyle bir çok dizimiz var.

 

Star TV iki dizi birden ekranlara getiriyor.

  • Gecenin Kraliçesi: Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım’ın başrolünü üstlendiği dizi kim kime dum duma bir pozisyonda gibi görünüyor. ‘İki adam ve bir kadın’ olayı olan dizimiz bir yandan da diğer bölümünü merak etmemizi sağlıyor.
  • Göç Zamanı: Günümüz zamanını anlatan bir dizi olup doğu taraflarından İstanbul’a göç etme durumunu izleyicilerine sunuyor.

 

2015 yılında pek tutmayan dizilerle karşımıza çıkan Kanal D bu yıl iddialı bir projeyle karşımıza gelecek gibi görünüyor. Reklamlarını gördüğümüz Hayat Şarkısı dizisi anlaşılan o ki yine olaylarla dolu bir dizi. Küçük yaşta verdikleri söz ile çocuklarını nişanlayan iki dost ileriki zamanlarda verdikleri sözleri unutmayıp çocukları evlendirecektir. Fakat gelin görün ki çocuklar başka aşklara takılmışlar. İşlerin kızışacağa benzeyen Hayat Şarkısı oyuncu kadrosu ile de izleyicilerin ekran başına geçmelerini sağlıyor.

 

Görünen o ki ATV yolundan sapmayıp dram dizilerine devam ediyor. Yeter dizisi de olaylarla dolu bir dizi tabii. Üniversitede tanıştığı bir bey ile büyü bozulmadan evlenen kızımız evlendikten kısa bir süre sonra büyünün bozulması ile kocasından kaçmayı mı hedefliyor yoksa? E ama hamile. Hemde ikinci çocuğa. Bir de şunu ekleyeyim o zaman. Kaçacağını aileden birisi öğreniyor plan geri tepiyor.

 

Fox TV Kördüğüm ile izleyicilerini ekran başına alıyor. İlk zamanlarda farklı farklı karakterler olduğu oyuncu kadrosunun karakterleri zaman geçtikçe değişim göstermekte. Tabii işin içinde kızımızın etrafında dönen bir beyimiz var.

Acı Aşk dizisi ile karşımıza çıkacak olan Show TV kararlı. Reytingler yükselecek diyorlar. İlk başlarda her şeyin güzel olacağı bir aşkın zaman geçtikçe darmadağın olacağı konu edilen dizimiz kördüğüm bir  hale girmiş gibi görünüyor. Lakin öyle görünüyor ki oyuncuları baya iyi seçilmiş. Genç kızlar ekran başına geçebilir. Ve tabii beyler sizlerde..

532 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply

Ankara Temizlik