2016-2017 Kış Moda Trendleri

0

2016-2017 Kış Moda Trenleri

Bu Sonbahar-Kış aylarında trend olacak parçaları listeledik.

1.Şişme Montlar, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da çok moda olacağını düşündüğümüz parçalar arasında. Eskiden normal bedenimizde giydiğimiz bu montlar bu yıl salaş kullanımıyla gündemde olacak. Kendi bedeninden iki beden büyük mont giyenleri görüp de şaşırmayın sonra 🙂

2.Lila, aslında bir yaz rengi gibi görünse de bu kışın trend parçalarından olacağından kışlık lila bir kıyafet edinmenizde fayda var. Lila rengini kadife elbise veya kazaklarınızda modern bir tarz yaratmak için kullanabilirsiniz.

3.Kadife, asaletin ve kışın simgesi gibidir. Her zaman revaçta olmasına bağlı olarak bu yıl da gardıroplarda yerini aldı. Kadifenin özellikle siyah ve kırmızı tonlarıyla önemli günlerin yıldızı olabilirsiniz.

4.Deri, her zaman olduğu gibi kışın vazgeçilmez bir parçası fakat bu yıl mat görünümlü deri parçaları bir kenara bırakıp parlak görünümlü deri parçalara yöneleceğiz gibi görünüyor. Parlak deriler sadece ceketlerde değil kemer, pantolon gibi parçalarda da revaçta olacak.

5.Trençkot,olmazsa olmaz haline gelecek parçalardan ama krem,siyah gibi monoton renklerden uzaklaşıp mavi, hardal gibi canlı renklerde olacak. Buradan da anlayacağımız gibi bu kış yazı aratmayacak.

6.Omuzu açık elbiseler şıklığıyla göz kamaştıracak! Özel günler için kullanılan omzu açık kıyafet trendi gündelik giyimde de yerini almaya hazırlanıyor. Tabiiki kışın soğuklarda omzu açık gezmek pek iyi olmaz. Neyseki gündelik giyimde omzu açık giymek bu trendle oldukça kolay! Omzu açık elbiselerin içine giyilecek gömlekler veya tunikler kış için oldukça uygun seçimler olacak.

539 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Tumblr Türkiye Yazarı

Leave A Reply

Ankara Temizlik