İbrahim Tatlıses: “Ben Bitti Demeden Bitmez!”

0

Geçtiğimiz gün Seyrantepe Tatlıses Kebap’ta habercilerle karşılaşan ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, bir süredir ortalıkta dolaşan ‘ İbrahim Tatlıses bir daha asla şarkı söyleyemeyecek’ laflarıyla ortaya konulan iddiaya cevap verdi.

Eğer albüm yapamazsam, İbo Show’a başlayamazsam, bu bıyıkları keserim. Ben bitti demeden bitmez!

İbrahim Tatlıses’e neden şarkı söyleyemeyecek iddiası konuldu?

İbrahim Tatlıses’in uğradığı silahlı saldırıda Kulak-Burun-Boğaz Uzmanı Doktor İsmail Koçak’a uyku apnesi rahatsızlığı ile ameliyat oldu. Ameliyat sonrasında burun deliklerinde sorun yaşayan ünlü şarkıcı konuşmasının bozulduğunu fark etti. Bunun üzerine doktor İsmail Koçak’a İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde 50 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Oysa ki Kulak-Burun-Boğaz Uzmanı Doktor İsmail Koçak, İbrahim Tatlıses ameliyat olmadan önce kendisine şu tavsiyeyi vermişti..

Ameliyat olursanız rahat edersiniz. Basit bir operasyon, mutlu mesut olursunuz.

Buna karşı doktor Koçak, kendisini suçlayan tweet’ler attığından dolayı şöhretine zarar verdiğini belirterek İbrahim Tatlıses’e 100 bin liralık karşı tazminat davası açtı.

Ameliyat sonrasında boşandığı eşi Ayşegül Yıldız şu sözleri söyledi:

Uzun süre konuşamıyor, keserek konuşuyor… Burnundan nefes aldığında kelimelerin tam ortasında yutkunuyor. Nefesi yetmediği için konuşması kesiliyor, şarkı söylemesi de etkilendi.” dedi.

İbrahim Tatlıses’in menajeri ise durumu şöyle dile getirdi:

“Ses ve konuşma kalitesi aşırı derecede düşmeye başladı… Bu da sinir yaptı. Kolundaki felci bile o kadar umursamıyor, burnunu daha önemsiyor” diye konuştu.

264 total views, 2 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Leave A Reply