17 Mart 2017’de Vizyona girecek olan Beauty and the Beast – Güzel ve Çirkin görsel şölene hazırlanıyor!

0

Walt Disney’in 2017’de ki Emma Watson’lı fantastik müzikal romatik olan bu film için geri sayım başladı.Baş roller de Emma Watson, Ewan McGregor, Luke Evans, Ian McKellen paylaştığı bir Disney animasyon filmi olarak uyarlanan Güzel ve Çirkin bizlere ABD ile 17 Mart 2017’de 3D olarak görücüye çıkıyor.
neqgo2fteeowty_1_b
Yapımı : İlk olarak 1991 yılında Walt Disney Feature Animation tarafından üretilip  Walt Disney Pictures tarafından piyasa sürülen Walt Disney Animasyon Klasiklerinin 30. filmi olan bu yapım, En İyi Film Oscar Ödülü‘ne aday gösterilen animasyon filmlerinden 2.si film olmayı başarmıştır.

Filmin konusuna gelecek olursak; Efsane Twilight serisinde de yönetmenlik yapmış olan Bill Condon’ın yönettiği bu film bizlere Tüccar olan bir adam yolculuğu sırasında fırtınaya yakalanır. Ailesine dönüş yolunda gece konaklayacak bir yer ararken yakınlardaki bir şatoyu görür. Ev sahibi ortada görünmese de her şey konuğun rahatı için ayarlanmıştır. Gitmek üzereyken, gözü en küçük kızı harika bir güle ilişir. Gülü kopan adam şatonun sahibi olan canavarla yüz yüze gelir ve hayatına karşılık kızını canavara teslim etmek zorunda kalır. Tüccarın en küçük kızı olan Belle anlaşmayı kabul ederek canavarın şatosuna yerleştiğinde hiç beklemediği bir aşkın kucağına atıldığından habersizdir.

Filmin fragmanına gelecek olursak;

Filmin yapımcılığını üstlenen David Hoberman ve Todd Lieberman,Hikaye’de ise Evan Spiliotopoulos tarafından yazılan, Steve Chbosky ile senaryolaştırılan bu film bize görsel şöleni sunmaya geliyor.

678 total views, 1 views today

Konuyu Değerlendir
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Share.

About Author

Adım Soner 21 yıllık hasta kimi boynumu kesmek için arar ustura kimine göre bendim kuyudan çıkan samara falan filan Tekirdağlıyım,okumuyorum,hayat hikayem boktan,hayatım boktan,yaşantım boktan prize bağlı yaşıyorum,burcum terazi şimdilik yeter bu...

Leave A Reply